کونته: مستحق بیش از تساوی بودیم، چلسی علاقه زیادی به اخراج مربیانش دارد!

antonio conte

وبسایت رسمی برنامه نود – چلسی در شبی که نمایش خوبی در مقابل بارسلون داشت، تنها به یک تساوی رسید تا شانس تیم والورده برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا بیشتر باشد. کونته در پایان مسابقه درباره عملکرد تیمش چنین گفت:

مایه تأسف است که فقط یک تساوی بدست آوردیم، به بازیکنانم افتخار می‌کنم، آنها کاملاً تلاش کردند، ما مستحق بیش از تساوی بودیم، برای پیروزی در مقابل تیم‌هایی همچون بارسلونا، باید نمایش کامل و بی‌نقص ارائه کنید، ما این کار را در نه دهم از مسابقه انجام دادیم و فقط تاوان یک اشتباه را دادیم، حالا نیاز به یک نمایش عالی در نیوکمپ داریم.

کونته درباره آینده‌اش در چلسی نیز گفت:

در طی ۱۴ فصل چلسی ده بار مربی عوض کرده است، این نشان می‌دهد که این باشگاه میل زیادی به تغییر مربیان خود دارد. رسانه‌ها هم با هر نتیجه منفی‌ای به این موضوع دامن می‌زنند، آنها از همان ابتدای فصل و شکست مقابل برنلی، درباره اخراجم صحبت کردند. من فشار را دوست دارم و مشکلی با آن ندارم، فقط امیدوارم روی بازیکنان تأثیر نگذارد. با چلسی تا سال ۲۰۱۹ قرارداد دارم و به این قرارداد احترام می‌گذارم، بعد از آن هر چیزی ممکن است رقم بخورد، من از حضور در اینجا خوشحالم ولی هر دو طرف باید خوشحال باشند!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *